contact-banner

Biz Kimiz?

 

Bütünleyici bir perspektifle aktif olarak hizmete başlayan firmamız, iş sağlığı ve güvenliği alanındaki farklı hizmet sunumlarını tek bir çatı altında toplayarak çözüme daha yakın ve yatkın bir nitelik kazanmış ve bu organizasyonel yapısıyla kendisine kısa zamanda aranan kuruluşlar listesinde yer bulmuştur.

İSGEV alanında uzman ve deneyimli kadrosuyla sunduğu hizmetler neticesinde faaliyet alanını genişleterek sektörde öncü kuruluş olma yolunda önemli adımlar atmıştır.

Görevimiz, hiçbir endişe duymadan çalışma hayatınızı sağlıklı ve güvenli bir şekilde sürdürebilmeniz için kapsamlı ve eksiksiz olarak iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerini sizlere sunmaktır.

Bizim için çözüm sadece riski fark etmek değil, aynı zamanda riski ortadan kaldırabilmektir.

 

 

2 Adımda Biz


about-3

Şirket Politikamız

 

Her işyeri, çalışan personel sayısı kadar aile barındırır bünyesinde. Çalışanlarının sağlıklı ve güvenli yaşaması sadece işyerinde değil aile ortamındaki mutluluğunda anahtarıdır. Bu yüzden bölüştürülemez hayat. Güvenli çalışan, güvenli yaşar, sağlıklı çalışan sağlıklı yaşar, güvenli ve sağlıklı çalışan her birey buna bağlı olarak mutlu ve huzurlu yaşar. İSGEV uzman kadrosuna aşılamış olduğu bu samimi yaklaşım ile iş kazaları ve meslek hastalıklarının önüne geçebilmek için gerekli özverinin tamamını göstermeye ve Türkiye’nin çalışma hayatı alanında sahip olabileceği mutlu bir gelecek için elinden gelenin en iyisini yerine getirmeye yeminli bir kuruluştur.


about-2

Temel Değerlerimiz

 
 
Güçlü olmak için dürüst olmak yeterlidir.
Güven kazanmak para kazanmaktan çok daha önemlidir.
Marifet Çözüm sunmak değil Çözüm olmaktır.
‘Ben’ tek adımlık bir sözdür, ‘Biz’ ise sizi çok daha ilerilere taşır.
Uzmanlık, bilmek değil, bildiğini uygulayabilmektir. Sorumluluk yoksa başarıda yoktur.
Yeniliğe açık ol, değişemeyen, gelişemeyendir

İş Ortaklarımız

İş-Sa OSGB

Tij Yapı

Saturn Makina

Enerbay

Ortam Ölçüm Firması